В НАБУ розпочалася підготовка до проекту «Всесвітній день заощаджень в Україні - 2017»

В НАБУ розпочалася підготовка до проекту «Всесвітній день заощаджень в Україні - 2017»
Зацікавленість до Дня заощаджень в Україні зростає з кожним роком як з боку фінансових установ, так і населення. Офіційний старт проекту запланований на 1 жовтня, проте вже сьогодні взяти участь у заході висловили бажання понад 20 банків

Вже шостий рік Всесвітній день заощаджень в Україні проводиться за ініціативи банків-членів НАБУ. І другий рік поспіль реалізація цього проекту проходитиме при підтримці Фонду ощадних кас Німеччини «Sparkasse».

Офіційний старт проекту розпочнеться на початку жовтня, а на його завершення - 29 жовтня, пройде масштабне свято для дітей та батьків. Протягом місяця банки в рамках проекту заощаджень проводитимуть спеціальні консультації, акційні тижні, різноманітні заходи для клієнтів.

Результати минулих років показали позитивний вплив проекту на діяльність банків. Завдяки участі у заході, банкам-учасникам вдалося залучити нових клієнтів, збільшити надходження коштів від населення на депозитні рахунки. Натомість, реалізація цього проекту сприяє підвищенню рівня фінансової грамотності населення. Адже свого часу День заощаджень був заснований саме для інформування людей по всьому світу про те, як заощадити свої гроші в банку, а не тримати його під матрацом.

В свою чергу НАБУ забезпечує інформаційну підтримку банків-учасників проекту та за необхідності проводить тренінг-семінари для співробітників банків, які в подальшому проводять заходи в рамках проекту.

Наразі більше 20 банків приєдналися до участі у Дні заощадженні і, очікується, що на момент старту проекту кількість учасників суттєво збільшиться.

Приєднатися до проекту можна за посиланням або написати на e-mail: m.kolganova@nabu.org.ua. Контактна особа – Керівник Проектного офісу Марія Колганова.