В НАБУ відбулось чергове засідання Комітету з питань правого забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів

Сергій Панов
В середу, 4 вересня, в Незалежній асоціації банків України відбулося чергове засідання Комітету з питань правового забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів. Акцентом заходу стали основні досягнення Комітету за період головування С.М. Панова, в тому числі прийняття таких важливих законів як Кодекс України з процедур банкрутства, ЗУ «Про відновлення кредитування», створення та функціонування Клубу банківських юристів тощо.


Також під час засідання Голова Комітету окреслив низку найважливіших питань, що наразі перебувають в роботі Комітету, зокрема запровадження електронних торгів майном банкрута, доступ банківських установ до державних реєстрів, реформування законодавства в сфері виконання рішень, законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань регулювання банківської діяльності» тощо.

Сергій Панов проінформував про порядок виборів нового Голови Комітету, подякував усім присутнім за плідну та тривалу співпрацю, злагоджену командну роботу та досягнуті результати.

По завершенню засідання, під час неформального спілкування учасники зустрічі висловили подяку Сергію Панову за значний внесок в розвиток Комітету та НАБУ, лідерські якості та ефективну роботу на посаді Голови Комітету.