В Одесі відкрився Український фінансовий форум 2017

В Одесі відкрився Український фінансовий форум 2017
Сьогодні, 21 вересня, в Одесі відкрився Український фінансовий форум 2017, співорганізаторами якого виступають компанія Investment Capital Ukraine (ICU) та Київська школа економіки (KSE). Партнерами форуму є Bloomberg та USAID та за інформаційної підтримки Незалежної асоціації банків України

Цього року фінансовий форум зібрав понад триста представників фінансового ринку, міжнародних та українських експертів, інвесторів, представників влади, які протягом двох днів обговорюватимуть перспективи розвитку вітчизняної та світової економіки, хід реформ в Україні, створення умов для зростання інвестицій.

Президент України Петро Порошенко першим привітав учасників Форуму. Під час відео-звернення до учасників заходу президент підкреслив, що високий попит на нові єврооблігації свідчить про зростання довіри інвесторів до України та про їхню впевненість в позитивному сценарії розвитку української економіки. Нагадаємо, що нещодавно Україна розмістила єврооблігації на 3 млрд. доларів під 7,375% річних з 15-річним терміном погашення.

Відповідно до дослідження Європейської бізнес-асоціації індекс інвестиційної привабливості України покинув негативну площину і став найвищим за останні 6 років. «214 фондових менеджера із 154 інвестиційних компаній, опитані Institutional Investor’s research group, поставили Україну першою в списку країн, які вони планують відвідати протягом найближчого року з метою поточного інвестування, або оцінки його перспектив. У першу чергу вони придивляються до агропромислового комплексу, а це зайвий раз нагадує про надзвичайну важливість вільного обігу сільськогосподарських земель. І це – одне із найскладніших моїх завдань в боротьбі за залучення до України іноземних інвестицій», - сказав Петро Порошенко.

«Ми всі є оптимістами щодо майбутнього України і економіки зокрема. Ми не просто оптимісти, – ми активні учасники цього процесу. І майбутнє процвітання України є надзвичайно важливим для нас, і ми всі працюємо, щоб забезпечити зміни — починаючи від політиків, від тих, хто приймає рішення, від тих, хто бере участь у реалізації трендів і тенденцій. Ми всі реформуємо українське майбутнє, ми всі люди, які можуть забезпечити зміни», – зазначив Макар Пасенюк, керівний партнер компанії ICU.

У цьому році ключовими спікерами Українського фінансового форуму стануть три економіста зі світовим ім'ям, які вперше виступлять на одному дискусійному майданчику. В перший день Форуму учасники матимуть можливість обмінятися думками з заступником директора аналітичного департаменту МВФ Джонатаном Девідом Остри, професором економіки, директором Центру Бендгайма з фінансового аналізу Прінстонського університету Маркусом Брюннермаєром і колишнім міністром фінансів Греції Янісом Варуфакісом.

У роботі Форуму також візьмуть участь директор Світового банку по Україні, Білорусі і Молдові Сату Кахконен, Управляючий директор ЄБРР по Східній Європі і Кавказу Франсіс Маліж, голова представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман, секретар Національної Ради Реформ Дмитро Шимків, міністр фінансів України Олександр Данилюк, голова Антимонопольного Комітету Юрій Терентьєв та інші урядовці, провідні вітчизняні та зарубіжні фінансисти та інвестори.

В рамках дводенної програми відбудеться дванадцять панельних дискусій. Теми для сьогоднішніх дискусій  стосуватимуться світових фінансів та їх ролі у розвитку світової економіки, просування реформ в Україні та місця нашої держави у світовій економіці.

З програмою Ukrainian Financial Forum 2017 можна ознайомитися за посиланням

Cлідкувати за подіями на Ukrainian Financial Forum можна на сайті prm.ua.