В Офісі Президента України відбулася зустріч щодо реалізації проєкту «єСмартфон»

Сьогодні в Офісі Президента України відбулася зустріч щодо реалізації проєкту «єСмартфон» за участі заступника керівника Офісу Президента Ростислава Шурми, віцепрем’єр-міністра – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова та Голови Ради НАБУ Олени Коробкової.

Банківська спільнота зацікавлена в якісній імплементації цієї програми, адже наявність смартфонів у осіб віку 60+ – це насамперед реалізація важливої соціальної місії. У людей з’явиться більше можливостей, покращиться доступ до державних і не лише державних сервісів, зміниться якість життя, відповідно. Нагадаємо, наразі в нас орієнтовно 3,5 мільйона пенсіонерів у віці 60+ (вакциновані).

Наступний важливий аспект, особливо цікавий для банків, – це розширення можливостей взаємодії зі своїми клієнтами.

Наразі велика кількість людей старшого віку не має смартфонів, зокрема ті, хто проживає за межами великих міст. Через цей факт велика кількість банківських сервісів особам у віці 60+ просто недоступна, а частиною сервісів люди змушені користуватися з меншим комфортом: витрачаючи свій час і кошти на дорогу, аби дістатися банківських відділень.

Ми як найбільша банківська спільнота країни зацікавлені в якісній реалізації цього проєкту. Банки готові розглянути можливість щодо співфінансування програми «єСмартфон». Наразі на майданчику НАБУ ми вивчатимемо всі технічні та концептуальні питання. Ми готові стати тією платформою, на базі якої спільно з державою реалізуємо цей надважливий проєкт.