В рамках ITS Форуму відбудуться другі банківські кібернавчання

В рамках ITS Форуму відбудуться другі банківські кібернавчання
Цієї п’ятниці, 12 травня, о 10:00 в конференц-залі НАБУ розпочнеться друга сесія Міжнародного Форуму «ІТ-інфраструктура та кібербезпека банківської системи», яка буде присвячена банківським кібернавчанням. В рамках цієї сесії фахівці та керівники служб інформаційної безпеки банків попрактикуються в реагуванні на кіберінциденти в форматі інтерактивної гри.

Тривалість сесії з 10:00 до 12:00. Захід проходитиме в конференц-залі Незалежної асоціації банків України за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 3 під’їзд, 3 поверх, оф. 96.
 
Це вже другі банківські кібернавчання, а перші кіберігри проходили в Києві під егідою Cisco рік тому. Тоді навчання зібрали 20 експертів банківської сфери та отримали високу оцінку як учасників, так і аудиторії заходу. Другі банківські кібернавчання привнесуть новий командний формат, сюжетні сюрпризи, а також подарунки учасникам, переможцям і найбільш активним глядачам.

Зареєструватися на другу сесію можна за посиланням http://its-conf.com/program 

Серія семінарів в рамках Міжнародного банківського Форуму «IT-інфраструктура та кібербезпека банківської системи» проходять щотижня і закінчаться у середині червня.

Нагадаємо, що перша сесія ITS Форуму була присвячена темі ефективного управління процесами IT за допомогою хмарних технологій та розвитку BankID. В заході взяли участь 50 учасників з більш як 25 банків та топ-менеджмент профільних компанії, регулятивні органи влади та представники ЗМІ.

За більш детальною інформацією звертайтесь до координатора Комітету НАБУ з питань банківської інфраструктури та платіжних систем Тетяни Сімонової за тел.: +380(44) 300-10-15, e-mail: tsimonova@nabu.org.ua.