В УКРГАЗБАНКУ кількість клієнтів PREMIER BANKING збільшилася більше ніж у 3 рази

В УКРГАЗБАНКУ кількість клієнтів PREMIER BANKING збільшилася більше ніж у 3 рази

Завдяки побудові інноваційної моделі управління клієнтським портфелем за 9 місяців 2018 року в УКРГАЗБАНКУ кількість клієнтів PREMIER BANKING збільшилася більше ніж у 3 рази. Портфель коштів преміальних клієнтів збільшився на 40% та досяг 10 млрд грн.

Також портфель преміальних карток збільшився у 2,5 рази.

До послуг клієнтів УКРГАЗБАНКУ розвинена мережа PREMIER-зон, що організовані у найкращих відділеннях Банку по всій території України. Для клієнтів PREMIER BANKING виділена цілодобова підтримка VIP-лінії Контакт-центру.

Крім того, для власників преміальних карток діють спеціальні акційні пропозиції, завдяки яким клієнти можуть відвідати незабутнє шоу від Cirque du Soleil у Парижі та побувати у фантастичній Шотландії.

«Кожний наш клієнт має персональний план розвитку – для цього ми створили не тільки особливі умови обслуговування, найкращі продукти й тарифи, а цілу низку програм лояльності та індивідуальний підхід у вирішенні будь яких питань. Головна наша мета – побудова ефективних довгострокових відносин з кожним клієнтом та його родиною, що базується на підтримці в управлінні персональними фінансами. Саме тому наші клієнти впевнено рекомендують нас своїм партнерам та знайомим. Як свідчать останні дослідження, щодо контролю якості обслуговування клієнтів PREMIER BANKING, рівень задоволеності клієнтів складає 97%» - зазначила начальник управління PREMIER BANKING УКРГАЗБАНКУ Олександра Мороз.

Нагадаємо, нещодавно для клієнтів PREMIER BANKING були запущені нові партнерські програми з компаніями «Загор’є» та ЮК «Стратег», за допомогою яких, клієнти УКРГАЗБАНКУ зможуть скористатись вигідними пропозиціями щодо надання туристичних та юридичних послуг.