Вебінар Life After Lockdown

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) інформує Вас про проведення 07 травня 2020 року з 11.00 до 13.00 год. цікавого вебінару Life After Lockdown щодо економічних наслідків пандемії та її впливу на реструктуризації та банкрутства по світу від АО «Арцінгер».

В рамках вебінару, зокрема, обговорюватимуться економічні та фінансові наслідки коронакризи для бізнесу в усьому світі, оцінюватимуться ризики масових банкрутств та ефективність рішень національних урядів щодо фінансової стабільності.

Детальніше за посиланням:

https://nabu.ua/images/uploaded/sys_media_arc/arc_5afeff60732aaddee51bc9e63aefa349.zip?admin=true .


Спікерами вебінару виступатимуть експерти провідних юридичних компаній Італії, Швеції, Данії, Австрії та Польщі. Модератор вебінару – Антон Молчанов, радник АО «Арцінгер». Робоча мова – англійська.

Запрошуємо представників банків-членів НАБУ долучитись до участі у вебінарі, який проводиться на безоплатній основі та без обмеження кількості слухачів.

Зареєструватись до участі у вебінарі можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0phNWoA2xDg9m3TH6whYcL9jfBWjjUSMryLnZicKqLkqFpA/viewform .