Вебінар «Вплив «антиофшорного» Закону № 466 на банки. Свіжа судова практика»

Незалежна асоціація банків України, як інформаційний партнер, запрошує Вас взяти участь у вебінарі «Вплив «антиофшорного» Закону № 466 на банки. Свіжа судова практика», організатором якої є компанія «CroweMikhailenko» спільно з Національним центром підготовки банківських працівників України.

Захід відбудеться 7 липня 2020 р. о 10.00

Мета вебінару :

Обговорення норм Закону, за якими виконуються нові правила оподаткування цінних паперів, корпоративних прав, дивідендів, послуг нерезидентам, можливості для зниження штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних.

Ключові теми вебінару :

  1. Виплати за кордон (відсотки, дивіденди, роялті, послуги) в контексті Закону № 466: посилення і послаблення при визначенні бенефіціарного власника, впровадження тесту ділової мети.
  2. Нове оподаткування при продажу цінних паперів і корпоративних прав.
  3. Уступка прав за кредитами.
  4. Прощення і реструктуризація кредитів, виданих юридичним та фізичним особам.
  5. Несвоєчасна реєстрація податкових накладних: свіжа практика, зміни згідно із Законом № 466 та можливості для зниження штрафів, нарахованих раніше.
  6. Трансферне ціноутворення: актуальна практика і перспективи після Закону №466.
  7. Свіжа судова практика, актуальна для банків (міжнародне оподаткування, внутрішні податки, касові операції). 


З детальною інформацією щодо заходу, програмою Конференції та умовами участі можна ознайомитись на сайті організатора: https://events.ppk.org.ua/2020/07/07/vpliv-antiofshornogo-zakonu-%e2%84%96-466-na-bankivskij-sektor-svizha-sudova-praktika-aktualna-dlya-bankiv/ або за тел.: +38 044 221 36 03.