Весь банк саме для Вас!

«Весь банк саме для Вас» - Креді Агріколь Банк оголошує про запуск нового позиціонування та нового слогану, висловлюючи свої амбіції з точки зору взаємин з клієнтами

2016 рік ознаменувався запуском середньострокового плану групи Креді Агріколь «Ambition 2020». На підтримку амбітних цілей нової стратегії, її нових проектів та продуктів для клієнтів, Група впровадила нове позиціонування та слоган, що втілює силу бренду Credit Agricole та повагу до кожного клієнта, – «Весь банк саме для Вас».

Нове позиціонування відображає прагнення Групи бути справжнім партнером для своїх клієнтів та диференціювати себе завдяки новим підходам у побудові відносин з ними. Розгортання нового проекту Групи, який підсилює її загальну модель універсального роздрібного банкінгу, базується, зокрема, на багатоканальному підході в обслуговуванні, а також на поглибленні взаємин банку зі своїми клієнтами, задля позиціонування себе як справжнього партнера для своїх клієнтів.

З огляду на мінливість сьогодення, група Креді Агріколь твердо переконана у необхідності переосмислення відносин зі своїми клієнтами, висвітлення власних унікальних сильних сторін та доданої вартості, а також встановлення лідерства в якості провідного банку у Франції, та в інших країнах присутності.

Оскільки Креді Агріколь Банк є частиною групи Креді Агріколь та її глобальної стратегії «Ambition 2020», цей проект та нове позиціонування поширюється також і на Україну.


Новий слоган - «Весь банк саме для Вас» - полягає у мобілізації колективної сили Групи. В основі нового позиціонування – три глобальні принципи:
  1. Глобальна універсальна орієнтована на клієнта бізнес-модель. Модель, основана на досконалості у всіх бізнес-лініях, що володіють знаннями та ноу-хау, щоб відповідати фінансовим потребам та потребам в управлінні статками наших клієнтів.
  2. Мультиканальна мережа обслуговування. Мультиканальність надає можливість нашим клієнтам обирати, як та де вони хочуть взаємодіяти із своїм банком, та вільно переключатися між різними каналами у будь-який момент. На 100% цифровий, на 100% людський банк передбачає впровадження як інноваційних цифрових інструментів, так і збереження живого спілкування із співробітниками у відділеннях.
  3. Нові пропозиції клієнтам. Побудова нового підходу стосовно надання фінансових порад та консалтингу для забезпечення наших клієнтів всеохоплюючими персональними рішеннями.

«Весь банк саме для Вас» - позиціонування Групи


Завдяки довірі 52 мільйонів клієнтів сьогодні Креді Агріколь є одним з провідних гравців у банківській сфері в Європі. Цей статус дозволяє нам взаємодіяти з людьми, бачити їхні життя, помічати великі та маленькі події, що впливали на них протягом останніх років, щоб зрозуміти цей новий світ, позначений економічною кризою та цифровою революцією. Сьогодні наші клієнти живуть у світі, який стає дедалі складнішим та менш передбачуваним. Траєкторії їхніх приватних та професійних життів сьогодні навряд чи можна назвати прямими.

Саме зараз, коли довіра до банків та їхні переваги постійно піддаються сумніву, клієнти особливо потребують підтримки з боку надійного фінансового партнера. Ми маємо намір стати справжньою опорою для наших клієнтів, щоб допомогти їм зустріти виклики сьогодення та майбутнього. Тому саме зараз вся Група мобілізується та докладає максимум зусиль, щоб сказати кожному з наших клієнтів: «Креді Агріколь – Весь банк саме для Вас».

«Весь банк саме для Вас» означає, що ми зосереджуємо роботу усіх наших бізнес-ліній на задоволенні потреб наших клієнтів, включаючи страхування, щоб надати нашим клієнтам змогу жити повноцінно, та фінансування нерухомості, щоб допомогти їм втілювати проекти, зміцнювати та захищати їхні активи у довгостроковій перспективі.

«Весь банк саме для Вас» означає, що ми пропонуємо нашим клієнтам найкращу професійну експертизу та допомагаємо їм самим стати експертами, ставлячи правильні запитання та самостійно знаходячи правильні рішення.

«Весь банк саме для Вас» означає, що ми запроваджуємо кращі інноваційні цифрові послуги, проте залишаємо для наших клієнтів можливість живого спілкування зі співробітниками у відділеннях.

«Весь банк саме для Вас» означає, що ми беремо участь у розвитку всіх регіонів, де живуть наші клієнти.

«Весь банк саме для Вас» означає, що у всьому світі ми даємо змогу клієнтам розвиватися за допомогою нашого досвіду та досягнень, на які можуть покластися їхні компанії у 52 країнах світу.

Тому група Креді Агріколь мобілізується та спрямовуватиме всі зусилля на те, щоб стати для наших клієнтів саме тим потужним банком-партнером, на якого вони чекають.

Креді Агріколь - «Весь банк саме для Вас»


Про Креді Агріколь:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.


Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв'язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел.: +38 044 581 07 45, електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua