Весняні ставки за депозитами від Sky Bank до 15,5% річних

Весняні ставки за депозитами від Sky Bank до 15,5% річних
Sky Bank підвищив прибутковість гривневих вкладів для населення до 15,5% річних. Максимальна ставка 15,5% річних актуальна для вкладу «Строковий» при розміщенні від 100 тисяч гривень строком на рік без можливості поповнення та з щомісячною виплатою відсоткового доходу. Цікавлять менші терміни та сума вкладу? В такому випадку, прибутковість складає від 12% до 15% річних за вкладом «Строковий».

Цікавить можливість часткового поповнення вкладу? Sky Bank пропонує депозит «Строковий з можливістю поповнення», з рівнем прибутковості від 12% до 13,5% річних, в залежності від строку та суми вкладу.

Депозити Sky Bank дозволяють примножити свої заощадження гарантовано і без клопоту. Адже банк дотримується консервативної політики інвестування. Депозити населення захищені Фондом гарантування вкладів у розмірі до 200 тисяч гривень.

Sky Bank — український банк з приватним іноземним капіталом, правонаступник Регіон-Банку — універсального банку, заснованого в 1991 р. Орієнтований на обслуговування як фізичних, так і юридичних осіб всіх форм власності. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, член Незалежної Асоціації Банків України, ПАРД, міжнародної асоціації S.W.I.F.T. та ін. організацій.