VI Форум з реструктуризації та банкрутства

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) інформує про проведення 31 березня 2021 року VI Форуму з реструктуризації та банкрутства (організатор - видавництво «Юридична практика» за інформаційної підтримки НАБУ).

Форум проходитиме у двох форматах: онлайн-конференція та офлайн за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська, 29, готель «Прем'єр Палац».

У програмі форуму дискусії, обмін практичним досвідом і новітньою практикою з таких питань:

  • Розвиток інституту неплатоспроможності в Україні» («карантинні» банкрутства; перешкоди для ефективної реструктуризації заборгованості; як новий Кодекс змінив світ банкрутства в Україні; законопроект № 4409; інформаційно-технічне забезпечення процедур банкрутства та ін.);
  • Банкрутство юридичних осіб (протидія зловживанням у процедурах банкрутства; проблемні питання заставних кредиторів; види й межі контролю за діяльністю арбітражних керуючих, дискусійні питання його заміни; фінансування процедур банкрутства; практика супроводження банкрутств із позиції кредитора);
  • Відновлення платоспроможності фізичних осіб (обґрунтування підстав для відкриття проваджень у справах – правові позиції ВС; авансування витрат і винагорода арбітражного керуючого - актуальна судова практика; транскордонні банкрутства фізосіб та ін.).


Ознайомитись з програмою конференції та зареєструватись до участі у форумі можна за посиланням: https://pravo.ua/event/bankruptcy2021/.


Для банків - членів НАБУ передбачена знижка у розмірі 50% від вартості участі.

У разі виникнення питань щодо участі у форумі, будь ласка, звертайтесь до Організатора за тел.: (095) 301-85-83, ел. пошта sachenko@pravo.ua .