Відбувся перший день Форуму «Управління NPL» у стінах НАБУ

Відбувся перший день Форуму «Управління NPL» у стінах НАБУ

Незалежна асоціація банків України (НАБУ) в рамках Центру навчання НАБУ спільно з міжнародною корпорацією при Світовому банку IFC проводить серію заходів «Управління NPL». Захід проходить з 21 по 24 листопада 2017 року (10.00-18.00). Після закінчення форуму, учасники отримують практичні навички щодо управління з проблемними кредитами.


В перший день (21.11.2017) учасники обговорили роль корпоративного управління NPL, вплив оцінки ризику фінустанов на процес NPL, роль юридичного департаменту та адвокатів на процес керування NPL.

Форум включає презентації, групові обговорення, а також використовує тематичні дослідження.

Учасники заходу отримали знання щодо:

  • ролі корпоративного управління в зміцненні кредитного адміністрування та управління проблемними кредитами та виконали практичні завдання;
  • важливості розробки попереджувальних сигналів та впровадження систем реагування, які підтримують кредитних фахівців, передбачаючи виникаючі проблеми з кредитуванням;
  • системи оцінки ризику фінустанов;
  • створення, структурування та комплектування підрозділу по роботі з проблемними активами в фінустановах, навантаження на роботу персоналу та системи для передачі кредитів від вихідного підрозділу по роботі з проблемними активами та в межах цього підрозділу.


Тренером цього заходу виступила Джанет Геддес (Ms. Janet Geddes), компанія GBRW Learning.

Нагадаємо: в рамках семінару з 22-24.11.2017 обговорюватиметься вплив бізнес-стратегії та банківської політики на якість портфеля; визначення симптомів проблемного кредиту, виявлення та класифікація їхніх причин; реструктуризація кредитів; ефективні підходи до вирішення проблеми NPL тощо.