Відеоконференція-презентація інформаційної платформи для споживачів фінансових послуг “ЛІГА.Money”

Незалежна асоціація банків України спільно з «Лігамедіа» та Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» запрошує Вас взяти участь у відкритій відеоконференції-презентації інформаційної платформи для споживачів фінансових послуг “ЛІГА.Money”.

Відеоконференція відбудеться 30 квітня 2020, початок о 10:00 (орієнтовна тривалість 1 год. 30 хв.), на базі сервісу Zoom, участь безкоштовна.

Програма відеоконференції:

 

 

Очікуваний час

1

Презентація інформаційної платформи ЛІГА.Money

20 хв.

2

Огляд прототипу сайту https://money.liga.net

20 хв.

3

Огляд функцій Кабінету банку на ЛІГА.Money

20 хв.

4

Питання та відповіді

30 хв.

 

ЛІГА.Money – це чесний інструмент порівняння споживчих кредитів та платформа, яка поєднує банк зі споживачем та сприяє підвищенню рівня фінансової грамотності українців завдяки просвітницькому контенту щодо особистих фінансів. В чому вона особлива і приваблива для банків:

  • Це наразі перша і єдина платформа, яка має сервіс порівняння кредитів за реальної річною процентною ставкою у відповідності до вимог законодавства і НБУ.

  • Для кожного банку-учасника створюватиметься зручний кабінет для внесення умов кредитування, перевірки розрахунків вартості, управління оприлюдненням своїх кредитних пропозицій, отримання заявок від споживачів в режимі реального часу.

  • Платформа матиме важливу компоненту фінансового просвітництва і культури відповідальних фінансових рішень. Це крок до відновлення довіри, покращення якості кредитних портфелів, прозорості в умовах фінансових послуг і клієнтоорієнтованості банків.

  • ЛІГА.Money буде вчити і на практиці показувати приклади, як підготуватися до залучення кредиту, як обрати найвигідніший і вчасно погасити споживчий кредит. 

 

Якщо Ви бажаєте заздалегідь (до відеоконференції) протестувати Кабінет банку, просимо звертатися до Юлії Гузь (+38(067) 467 9035, Y.Huz@liga.net) для отримання індивідуального логіну та паролю.

Для отримання посилання для доступу до відеоконференції просимо не пізніше 10-00 29.04.2020 надіслати Вашу контактну інформацію (ПІБ, назва банку, посада, e-mail, номер мобільного телефону) на адресу l.zhukovskaya@nabu.org.ua .