Відкрите засідання Ради Комітету з конкурсного права, приуроченого обговоренню Кодексу України з процедур банкрутства

Асоціація правників України спільно з Незалежною асоціацією банків України 28 березня 2018 року з 12:00 до 18:00 проводить відкрите засідання Ради Комітету з конкурсного права, приуроченого обговоренню Кодексу України з процедур банкрутства.

20.03.2018 року Верховною Радою України схвалено в першому читанні Кодекс України з процедур банкрутства. Довгоочікувана подія для сфери банкрутства. Представники Асоціації правників України та Незалежної асоціації банків України є членами робочої групи з розробки цього Кодексу та брали активну участь в обговоренні та висловленні правових позицій при підготовці законопроекту. 

З текстом Кодексу України з процедур банкрутства можна ознайомитись за посиланням.


Серед питань до обговорення:

  • Розгляд основних положень Кодексу України з процедур банкрутства.
  • Перспективи розвитку інституту саморегулювання професійної діяльності арбітражних керуючих та напрацювання відповідних змін до законопроекту щодо створення єдиної професійної організації арбітражних керуючих.


Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов'язкова.


Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 3 під’їзд, 3 поверх, офіс 96.


З усіх питань щодо заходу, а також можливостей партнерства звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: (044) 492-88-48 або пишіть на адресу: komitet@uba.ua. Контактна особа – Тетяна Осауленко