Відновлення кредитування – крок за кроком до поставленої мети

Відновлення кредитування – крок за кроком до поставленої мети

Надзвичайно важливий та один із першочергових кроків для захисту прав кредиторів і відновлення кредитування було зроблено вчора – нарешті наші парламентарі спромоглися на гідний поваги вчинок: схвалення в першому читанні законопроекту № 6027-д.

Цей комплексний законопроект «латає» безліч дір законодавства. Його ухвалення дає змогу зробити інститут поруки ефективним, врегулювати питання стягнення боргу під час спадкування, вдосконалити позасудові інструменти тощо. Кожна зі змін, запропонованих у цьому законопроекті, базується на щоденній практиці банківських установ, які у своїй діяльності стикаються з несумлінністю позичальників.

На даному етапі це перемога для всієї банківської системи, з чим можна всіх привітати та сміливо заявити, що даний успіх є наслідком спільних титанічних зусиль банківської спільноти, міжнародних організацій та експертів ринку.

Незаперечним є те, що без подібних законів, які усувають системні прогалини, покращення ситуації неможливе. Тож банківська спільнота очікує від Парламенту розгляду і схвалення решти законодавчих актів, важливих для відновлення і розвитку економіки, на часі проект Кодексу з процедур банкрутства, реєстр. № 8060, який 20 березня 2018 року пройшов у ВРУ перше читання.