Вигравати просто!

Вигравати просто!

Банк Кредит Дніпро підбив підсумки партнерської акції з міжнародною платіжною системою VISA, за умовами якої клієнти фінустанови, розраховуючись у період із 13 листопада 2017 року до 4 березня 2018 року платіжною карткою VISA за будь-які товари чи послуги в торговельній мережі або Інтернеті, брали участь у щотижневому розіграші подарункових сертифікатів на покупки в популярній торговельній мережі Сomfy.

В результаті 64 щасливці з Києва, Дніпра, Львова, Одеси, Нікополя, Кривого Рога, Запоріжжя, Полтави і Харкова стали власниками подарункових сертифікатів номіналом 5 тисяч гривень, потішивши себе і своїх близьких приємними покупками і переконавшись на власному досвіді, що повсякденні розрахунки платіжною карткою за товари і послуги не лише прості та зручні, але й економічно вигідні. Кожен клієнт міг зареєструвати для участі в акції необмежену кількість платіжних карт, а кожна транзакція на суму від 100 гривень збільшувала шанси на успіх.

«Популяризація платіжної культури cashless у повсякденному житті українців – головна мета проведення регулярних партнерських акцій банку з міжнародними платіжними системами, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Успішність акції «Раз. Два. Вигравай» переконливо ілюструють як широка географія учасників, так і активна динаміка їхнього безготівкового торговельного обороту, яка зросла у період акції в середньому на 33%».

Банкір зазначив, що за 2017 рік питома вага безготівкових розрахунків українців збільшилася на 30% у кількісному і 46% у грошовому вираженні, на 19% зросла кількість підприємств, які приймають до оплати платіжні картки. Потенціал подальшого зростання ринку великий і зумовлений як зручністю для самих клієнтів, так і підвищенням прозорості економіки.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.


У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».