VIII Щорічна Конференція «Управління ринковими ризиками та ризиком ліквідності Market|Risk|2019»

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ), як інформаційний партнер заходу, запрошує Вас взяти участь у VIII Щорічний Конференції «Управління ринковими ризиками та ризиком ліквідності Market|Risk|2019», яку організовує компанія «Екстра Консалтинг».

Захід відбудеться 09 жовтня 2019 року у Конференц-Холі «Депо» (м. Київ, вул. Антоновича, 50).

Мета конференції – огляд макроекономічних перспектив та Монетароної Політики НБУ, а також обмін досвідом щодо кращої практики в управлінні ризиками ліквідності, процентного ризику та ринкових ризиків в рамках завдань, що стоять перед банками у Постанові НБУ №64, та у рамках перспективного регулювання.

Форум поділений на 3 сесії:

  1. Макроекономіка та банківський сектор України;
  2. Реалізація Постанови НБУ № 64 щодо ризику ліквідності та ринкових ризиків;
  3. Перспективне регулювання НБУ: Розподіл капіталу під ринкові ризики.


Зареєструватись на захід та ознайомитися з більш детальною інформацією можна за посиланням: http://www.extra-consulting.net/conferences/index.php?id=55&archive=


Для банків-членів НАБУ діє спеціальна пропозиція: при оплаті за одного представника, другий представник бере участь у Конференції безкоштовно.


З приводу всіх організаційних питань просимо звертатися до контактної особи – Оксани Картавцевої за тел. +38(044)-227-81-73; +38(067)-444-63-62 або e-mail: okartavtseva@extra-consulting.net; office@extra-consulting.net


Сподіваємось на Вашу зацікавленість та подальшу плідну співпрацю.