Вінницька ОДА надаватиме клієнтам УКРГАЗБАНКУ компенсацію за кредитами на придбання «домашніх» сонячних станцій

Вінницька ОДА надаватиме клієнтам УКРГАЗБАНКУ компенсацію за кредитами на придбання «домашніх» сонячних станцій

Вінницька дирекція УКРГАЗБАНКУ та Вінницька обласна державна адміністрація підписали договір про співпрацю щодо відшкодування кредитів українцям у розмірі 15% на придбання та встановлення сонячних станцій.


Відтепер «зеленим» тарифом та доступними умовами фінансування можуть скористатися не лише великі підприємства, а й приватний сектор – домогосподарства, які зможуть встановити сонячні електростанції потужністю до 30 кВт.

За словами директора Вінницької дирекції УКРГАЗБАНКУ Наталі Тихолаз така програма стимулюватиме населення до використання відновлювальних джерел енергії шляхом надання компенсації від вартості придбання в кредит приватних сонячних станцій для жителів області.

«УКРГАЗБАНК вже протягом трьох років кредитує екологічні проекти. Для фізичних осіб, зацікавлених у придбанні та встановленні сонячних  панелей, передбачена спеціалізована програма, згідно з якою мінімальний внесок становить 15%  з урахуванням вартості придбання та встановлення відповідного обладнання. Згідно з програмою, передбачено кредитування строком від 1 до 5 років», - зазначила Наталя Тихолаз.  

Завдяки реалізації цього проекту, річне виробництво електричної енергії приватними СЕС, придбаними з отриманням компенсації, становитиме 195,9 тис. кВт*год. Крім цього, використання відновлювальних джерел енергії надасть можливість зменшувати кількість викидів CO2 на 179 тонн щорічно.

Загалом, на Вінниччині протягом 2018 року заплановано встановлення 20 нових приватних сонячних станцій.