Вишиванка завжди в моді! Банк Кредит Дніпро проводить конкурс для тих, хто підписаний на сторінку фінустанови в мережі Facebook, до Всесвітнього дня вишиванки

Вишиванка завжди в моді! Банк Кредит Дніпро проводить конкурс для тих, хто підписаний на сторінку фінустанови в мережі Facebook, до Всесвітнього дня вишиванки
Банк Кредит Дніпро приєднується до святкування Всесвітнього дня вишиванки і проводить традиційний конкурс на сторінці фінустанови в мережі Facebook для всіх поціновувачів національного українського вбрання. Троє переможців конкурсу отримають подарункові сертифікати на 1000 грн кожен для придбання стильної вишиванки у магазині сучасного українського одягу.

Для участі в розіграші призів достатньо підписатися на сторінку банку в Facebook, додати в коментарі до посту про конкурс власне у будь-якому вбранні з елементами української символіки і хештег місцезнаходження, наприклад #Київ, а також поділитися постом у себе в стрічці.

«Банк регулярно проводить різноманітні тематичні акції для наших діючих і майбутніх клієнтів на своїй сторінці у мережі Facebook, – говорить Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Всесвітній день вишиванки відмінно популяризує українські національні цінності, й наші співробітники є їх активними промоутерами, щорічно беручи участь у парадах вишиванок на своїх робочих місцях. Цього року ми спеціально не обмежуємо дрес-код учасників конкурсу, надаючи можливість і тим, у кого наразі немає вишиванки, стати її щасливим власником. Хочемо залучити до прекрасного етнічною флешмобу всіх бажаючих, щоб наші національні традиції розвивалися і примножувалися».

Переможців конкурсу буде визначено за допомогою сервісу random.org серед усіх учасників, які виконали його умови, 20 травня 2019 року, у День банківських працівників України.
 
Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, на сьогодні входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ», «Опора МСБ» у 2018-2019 роках, володарем першої премії Prostobank Awards-2018 у номінації найкращих роздрібних кредитів готівкою і переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2019 року».