Вітаємо з Днем Журналіста!

Вітаємо з Днем Журналіста!
Колектив Незалежної асоціації банків України щиро вітає усіх працівників засобів масової інформації з професійним святом – Днем журналіста України!

Щодня ви робите непросту, але дуже цікаву і відповідальну справу. На журналістів покладено важливу місію – стояти на сторожі демократії та свободи слова.  І ви з честю та професійно її несете.

Ваше вміння здобувати інформацію та володіти словом здатні зрушити з мертвої точки будь-яку справу, надихати людство на добрі справи, виявляти проблеми у суспільстві та руйнувати стереотипи в мисленні громади. Тому нехай ваше слово буде завжди правдивим, незаангажованим, влучним та вільним.

У складний період для України, коли гібридна війна забирає не тільки життя людей, а й ворожа пропаганда опановує розумами громадян, ви стали на захист суверенності нашої держави. Ви виборюєте незалежність нашої країни як журналісти, як волонтери, як воїни. І тому подяка вам за принциповість, об’єктивність, чесність та патріотизм.

Бажаємо вам чесно і професійно виконувати й надалі свою роботу, яка для кожного журналіста стає життям. Міцного здоров'я, творчої наснаги та натхнення, енергії та оптимізму.

З повагою,
Колектив НАБУ