ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗАОЩАДЖЕНЬ В УКРАЇНІ: РОДИННЕ СВЯТО

altВсесвітній день заощаджень в Україні є соціально важливим проектом, що сприяє підвищенню рівня фінансової грамотності населення, формує навички заощадження та управління власними фінансами.

Основна ідея свята: заощадження – це розумний метод управління своїми фінансами, який допомагає реалізовувати власні мрії та бажання. Європейська практика заощаджень – 10% від кожної заробленої суми – дозволяє у доволі швидкі строки створити «подушку безпеки», а зберігання заощаджень саме у банках, а не «під матрацом» прискорює зріст суми накопичень.

Історія: НАБУ вперше запровадила проведення свята в 2012 році, з тих пір проект реалізується щороку за ініціативи банків-членів НАБУ та за підтримки Фонду ощадних кас Німеччини “Sparkasse”.

Саме досвід Німеччини, яка вносить вагомий вклад в розвиток Всесвітнього дня заощаджень, демонструючи, як за допомогою залучення всіх вікових та соціальних верств населення можна укріпити зв'язок між банком та клієнтом, став підґрунтям для запровадження традиційного святкування ВДЗУ.

Історія розвитку Всесвітнього дня заощаджень розпочалась ще в 1924 році, нині його святкують понад 40 країн світу.

В Україні ВДЗУ було запропоновано відзначати 31 жовтня.

РОДИННЕ СВЯТО ДНЯ ЗАОЩАДЖЕНЬ В УКРАЇНІ 2019


Концепція:
свято передбачає велику інтерактивну платформу для дітей та батьків. Діти – основна цільова аудиторія, оскільки саме змалку необхідно закладати навички заощаджень та формувати свідоме відношення до своїх фінансів.


Про що можна дізнатись на святі:
історію виникнення грошей, навіщо потрібні заощадження та як їх краще формувати, як відповідальне ставлення навіть до невеликих сум кишенькових грошей допоможе заощадити на необхідну річ, які новинки у фінансовому світі вже доступні для найменших клієнтів.

2 ЛИСТОПАДА, 11:00-18:00, АРТ-ЗАВОД «ПЛАТФОРМА»

Приклад минулорічного свята: https://www.youtube.com/watch?v=QuGuGfY9mF4