«Всеукраїнський ФінТех Виклик-2018: шлях до фінансової інклюзивності»

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) спільно з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору», Національним банком України запрошує Вас взяти участь у заході «Всеукраїнський ФінТех Виклик-2018: шлях до фінансової інклюзивності».

Захід відбудеться у четвер 1 березня 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька 1, UNIT.City (простір UNIT.Core). Початок реєстрації о 9:30.

Детальну інформацію про «ФінТех Виклик-2018» буде оголошено під час заходу для всіх учасників. Матеріали з інформацією про конкурс також будуть розміщені на сайті http://gofintechua.info. Усі, хто бажає взяти участь у заході, але знаходиться поза межами Києва, зможуть побачити його пряму трансляцію на сторінці Проекту у Facebook.

Проведення заходу має дві цілі.

По-перше, Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» офіційно оголосить про початок конкурсу «ФінТех Виклик-2018» з призовим фондом 1 500 000 грн. та зробить презентацію його сторінки, де можна буде отримати інформацію про правила та вимоги, основні дати та останню інформацію про конкурс, а також корисну інформацію і посилання.

По-друге, експерти Проекту проведуть двогодинний семінар, присвячений технічним питанням конкурсу, у тому числі питанням фінансової просвіти, споживчого кредитування та захисту прав споживачів в Україні.

Мета «Виклику» – відібрати до п’яти найкращих пропозицій з розробки інноваційних ФінТех-рішень, які б поглиблювали знання громадян України про фінансові послуги, а також розширювали доступ, збільшували обсяг користування та підвищували якість фінансових послуг по всій країні. Фактична кількість переможців та загальна сума нагород можуть змінитись.

Більш детально з програмою заходу можна ознайомитись за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1G1zo2Z5mtLD91YOWTTr0RSSt817cmw9W/view?usp=sharing

Просимо підтвердити Вашу участь до 18:00 27 лютого 2018 року за номером телефону: (044) 237-02-10 або електронною поштою на адресу:  InfoUkraineFST@dai.com.