«Я дарую тобі крила»

Десятий рік поспіль клієнти UKRSIBBANK підтримують людей з синдромом Дауна
 
15 липня у всіх відділеннях UKRSIBBANK BNP Paribas Group стартувала акція підтримки дітей з синдромом Дауна «Срібна монетка» - «Я дарую тобі крила!».  Це спільна ініціатива банку та Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром», спрямована на організацію інклюзивного середовища - розробку методології та поширення кращих практик профорієнтації людей з синдромом Дауна та адаптації їх у колективі.
 
«Усі ми особливі. Усі ми різні. Усі ми прагнемо розвитку та втілення мрій. Діти з синдромом Дауна, яких ми підтримуємо вже 10 років, стали дорослими та прагнуть самостійності. Разом ми можемо допомогти їм розправити крила та зробити такий важливий перший крок до успішного польоту», - розповів Костянтин Лежнін, Заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.
Кожен бажаючий може підтримати ініціативу, зробивши «внесок» у спеціальні бокси у будь-якому з майже 300 відділень UKRSIBBANK або перерахувати кошти на користь ВБО «Даун Синдром»   в один клік через iPay.ua    
 
Збір коштів триватиме до 15 жовтня.
 
Вже 10 років поспіль UKRSIBBANK BNP Paribas Group та ВБО «Даун Синдром» звертають увагу суспільства до потреб людей з синдромом Дауна.  Ми проводимо спеціальну акцію «Срібна монетка» та разом з нашими клієнтами збираємо кошти на проекти, що суттєво допомагають розвитку людей з синдромом Дауна.

Завдяки підтримці клієнтів банку  нам вдалося зібрати понад 2 млн грн  на реалізацію значущих проектів, зокрема: обладнання спеціалізованого Центру раннього розвитку дітей із синдромом Дауна, поширення програм з розвитку мовлення і читання, семінари та комплексна діагностика, консультування дітей та батьків, друк спеціальної літератури, гранти на реалізацію регіональних проектів для поліпшення якості життя людей з синдромом Дауна. Минулого року ми підтримували інклюзивну освіту, щоб люди з синдромом Дауна могли навчатися разом зі своїми однолітками та дивувати світ своїми талантами. Цього року ми робимо наступний важливий крок до розвитку людей з синдром Дауна. Поширення кращих практик профорієнтації людей з синдромом Дауна та адаптації у  колективі допоможе людям із синдромом Дауна знайти своє місце у суспільстві, знайти свою першу роботу та стати самостійними у дорослому житті.