ЄБРР учергове відзначив Райффайзен Банк Аваль за активність у програмі TFP

Європейський банк реконструкції та розвитку вкотре відзначив Райффайзен Банк Аваль як найактивніший банк-емітент в Україні за програмою сприяння торгівлі (TFP), цього разу – за результатами 2019 року.

Протягом минулого року Райффайзен Банк Аваль випустив найбільшу кількість операцій (контргарантії, документарні та резервні акредитиви) за цією програмою серед банків-емітентів в Україні.

«Обслуговування потреб суб'єктів господарювання у сфері торгового фінансування – це необхідна складова сучасного успішного бізнесу, адже розвиток та зростання торгівлі мають найвагоміший вплив на зростання економіки України. На ринку торгового фінансування України Райффайзен Банк Аваль залишається лідером, серед іншого – завдяки довготривалим партнерським стосункам з ЄБРР за програмою TFP», — зазначив начальник управління торгового фінансування та факторингу Сергій Костогриз.

Наразі торгове фінансування залишається одним із пріоритетів в обслуговуванні корпоративних клієнтів у Райффайзен Банку Аваль. Досягти високих результатів за цим напрямком банку допомагають високий рівень компетентності у галузі торгового фінансування, орієнтація на встановлення довготривалих та взаємовигідних відносин з партнерами, індивідуальний підхід до потреб клієнтів, а також особлива увага до виховання висококваліфікованих спеціалістів, сертифікованих Міжнародною торговою палатою, та підтримки їхнього професійного рівня.

Програму сприяння торгівлі ЄБРР засновано у 1999 році. На цей час її учасниками є понад 120 банків-партнерів із 30 країн, де працюють інвестиційні програми ЄБРР, і понад 800 підтверджуючих банків по всьому світу.

Райффайзен Банк Аваль став першим банком в Україні та одним із перших у світі, приєднавшись до даної програми в 2001 році. Із 2003 року банк неодноразово отримував нагороди та відзнаки ЄБРР за результатами своєї діяльності в галузі торгового фінансування.