З 23 серпня клієнти Альфа-Банку із цифровими паспортами у Дії можуть отримувати всі банківські послуги у майже 200 відділеннях по всій країні.

Відтепер клієнтам, які мають електронний паспорт у мобільному застосунку Дія, більше не потрібні паперові документи для підтвердження своєї особистості в банківському відділенні. Вони можуть верифікувати та ідентифікувати свою особу завдяки електронним паспортам.

Це може бути як ID-картка, так і закордонний біометричний паспорт громадянина. З е-паспортами клієнтам доступні всі стандартні банківські сервіси: відкриття рахунків, карток, оформлення депозитів та отримання кредитів, здійснення платежів та переказів у касах банку. Нагадаємо, що на початку цього року в цифровому банку Sense SuperApp від Альфа-Банку Україна з’явилася можливість швидко пройти ідентифікацію через застосунок Дія і відкрити дебетову картку.

Довідка:

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Все дуже зручно та завжди під рукою у смартфоні. На порталі можна отримати онлайн майже 70 державних послуг, а в оновленому мобільному застосунку – доступ до 9 своїх цифрових документів і 12 послуг. Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО). Особливої уваги заслуговує революційна технологія Дія. Підпис – найзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні. Альфа-Банк Україна – великий український банк з міжнародним капіталом, входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. з головним офісом у Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться в першій десятці фінансових установ країни за обсягом активів.