За зверненням НАБУ Нацбанк продовжив на 2 місяці тестовий період для файлів статистичної звітності

За зверненням НАБУ Нацбанк продовжив на 2 місяці тестовий період для файлів статистичної звітності

НАБУ у березні поточного року звернулася до Національного банку України із пропозиціями щодо введення тестових періодів для подання банками файлів статистичної звітності. Ці пропозиції були розглянуті та обговорені 18 березня під час робочої зустрічі представників банків та департаментів НБУ, відповідальних за розробку файлів статистичної звітності банків.

В зв’язку з тим, що окремі файли статистичної звітності потребують внесення принципових змін в алгоритм формування статистичних форм, необхідність здійснення перехресних контролів та доопрацювання програмного забезпечення, банки просили ввести для цих файлів тестові періоди.

Регулятор підтримав клопотання НАБУ и листом від 29 березня 2019 року № 31-0006/17257, керуючись вимогами пункту 50 розділу VII Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України, затверджених постановою Правління Національного банку України від 13.11.2018 № 120, продовжив тестовий період для окремих файлів на 2 місяці.


Із офіційним зверненням НАБУ та відповіддю НБУ можна ознайомитися за посиланням: https://nabu.ua/ua/proekt-shchodo-zaprovadzhennya-poryadku-zbirannya.html


Сподіваємося, що дана інформація стане в нагоді у Вашій діяльності та допоможе банкам з легкістю подолати труднощі.