Загальними зборами банків-членів НАБУ підведено підсумки року

Загальними зборами банків-членів НАБУ підведено підсумки року

19 грудня 2017 року в "IQ BUSINESS CENTER" відбулися останні у цьому році Загальні збори банків-членів Асоціації. В засіданні незмінно брали участь керівники банків, які є членами НАБУ та керівники установ-партнерів, з якими співпрацює Асоціація у своїй діяльності.

На розгляд та затвердження Загальних зборів було винесено наступні питання:

  1. Інформація про діяльність Асоціації «НАБУ» за 2017 рік;
  2. Визначення основних напрямків діяльності Асоціації «НАБУ» на 2018 рік;
  3. Внесення змін до Статуту Асоціації «НАБУ»;
  4. Внесення змін до Положення про Раду Асоціації «НАБУ».


До початку розгляду питань порядку денного, виступили керівники державних органів з якими співпрацює НАБУ, а саме директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін, що підвів підсумки взаємодії ФГВФО з банками у 2017 році, Голова НКЦПФР Тимур Хромаєв, з вітальним словом та доповіддю щодо розвитку фінансового ринку України, член Комітету ВРУ з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергій Рибалка, який підкреслив конструктивність відносин з Асоціацією та висловив щирі сподівання на таку ж плідну подальшу співпрацю та директор Департаменту аудиту ДФСУ Наталія Рубан, яка розповіла про бачення ДФСУ подальшого удосконалення податкового законодавства.
2

Крім того, у засіданні брали участь та виступили представники партнерів Асоціації від Фонду ощадних кас Німеччини Sparkasse - Матіас Пфафф, ЄБРР - Олександр Павлов та Світового банку в Україні – Євген Гребенюк, стосовно реалізації спільних проектів та планів на майбутнє щодо банківського сектору.

Враховуючи винесені на розгляд питання, дискусія між представниками членів Асоціації виявилася жвавою та насиченого, а подекуди и гарячою. Разом з цим, Загальні збори затвердили звіт про підсумки роботи НАБУ у поточному році та стратегічні напрямки діяльності, якими займатиметься Асоціація у 2018 році, а також удосконалили редакцію Статутних документів.
3

Зі звітом за поточний рік та стратегією на 2018 рік, Ви зможете ознайомитися на сайті НАБУ за посиланням https://nabu.ua/images/uploaded/sys_media_arc/arc_bb06d55d8e4e54505ec3b60079c388e8.zip?admin=true.


Враховуючи успішно прийняті рішення щодо всіх винесених на голосування питань порядку денного, Голова Загальних зборів НАБУ Шпек Роман Васильович, подякував всім присутнім за плідну роботу та оголосив засідання Загальних зборів закритим. 

#банки-члениНАБУ #підсумки #новиниНАБУ  #круглийстілНАБУ #засіданняНАБУ #фінанси #економікаУкраїни #економіка #незалежнаасоціаціябанківукраїни #шпек #коробкова #прес-центрНАБУ #асоціаціяНАБУ