Започатковано співпрацю Ощадбанку та Держприкордонслужби

Започатковано співпрацю Ощадбанку та Держприкордонслужби

Ощадбанк та Державна прикордонна служба України підписали Меморандум порозуміння про спільну діяльність у частині сплати порушниками законодавства України з прикордонних питань адміністративних стягнень за допомогою платіжних терміналів (еквайрингу), а також через відповідний онлайн-сервіс, розміщений на веб-сайті Державної прикордонної служби України (інтернет-еквайрингу).

Як відзначив заступник Голови Державної прикордонної служби України Олег Бляшенко, сплата штрафу безпосередньо у пункті пропуску суттєво зекономить час користувачам платіжних карток. Більше не буде необхідності відвідувати банківське відділення щоб здійснити необхідні платежі. А відповідна вкладка на нашому офіційному сайті дасть змогу сплачувати накладені стягнення навіть із закордону.

«Еквайрингова мережа Ощадбанку становить понад 38 тис. терміналів у торговельно-сервісній мережі. Банк надає послуги з торгового еквайрингу 14 тисячам підприємств. У Ощадбанку вже є досвід продуктивної співпраці з патрульною поліцією щодо оплати штрафів через термінали. Ми переконані, що співпраця з Держприкордонслужбою буде не менш успішною», – прокоментував заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн

Згодом на лінії прикордонного контролю кожного пункту пропуску через державний кордон України та контрольного пункту в’їзду-виїзду будуть розміщені мобільні термінали, за допомогою яких буде можливо здійснити оплату штрафів платіжними картками.

Нагадуємо, що у 2016 році Ощадбанк став першим банком, що реалізував можливість сплати консульського збору платіжними картками в  аеропортах «Бориспіль» та «Одеса». Іноземні громадяни, що потребують оформлення короткострокових віз при в'їзді в Україну, можуть сплачувати консульський збір за допомогою терміналів Ощадбанку. А у квітні поточного року МЗС спільно з Ощадбанком запустив онлайн-сервіс оплати електронних віз (е-Віза) іноземними громадянами для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою. 

Прес-служба Ощадбанку