Засідання Клубу Головних Бухгалтерів, присвячений Дню бухгалтера

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) напередодні професійного свята - Дня бухгалтера, запрошує Вас відвідати засідання Клубу головних бухгалтерів (далі – КГБ), діючого при профільному Комітеті НАБУ з питань оподаткування та обліку, під назвою «Зустріч у колі друзів НАБУ».

На цей раз ми хочемо подарувати всім Вам дуже цікавий та практичний подарунок, а саме: майстер - клас відомого бізнес тренера, практикуючого психотерапевта, викладача - Олександра Олешко.

Саме його майстер - клас «Антивигорання», на наш погляд, допоможе всім нам, які знаходяться в зоні постійних перенавантажень, перейти від стану «все набридло, хочу лягти і щоб місяць мене ніхто не чіпав» до стану «енергії більше, ніж коли-небудь».
Програма майстер – класу допоможе найти відповіді на постійні питання:
- як вигорання відрізнити від хандри, осінньої депресії, хронічної втоми;
- що дає тобі енергію;
- що робити, якщо вигорів на роботі;
- чому твій мозок постійно придумує причини не робити то, що збираєшся робити.

Сподіваємося, що ці дві години допоможуть зробити крок до справжнього відчуття себе та позбавитися зайвих переживань.

Засідання Клубу відбудеться 12 липня 2019 року у приміщенні НАБУ, за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська),72, під’їзд 3, поверх 3, початок зустрічі о 15:00.

У разі зміни часу проведення засідання, всіх зареєстрованих осіб буде повідомлено додатково.

Для участі в засіданні просимо до 09 липня 2019р. (до 17:00) зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/YkzJTp6tBud5erfh7 (в разі наявності запитань до пана Олешко, Ви зможете їх задати особисто на заході).

Очікуємо побачити Вас серед гостей-друзів на цьому заході.