Завдяки кредиту від УКРГАЗБАНКУ у Мелітополі будуть відремонтовані та утеплені лікарні й дитячі садки

Завдяки кредиту від УКРГАЗБАНКУ у Мелітополі будуть відремонтовані та утеплені лікарні й дитячі садки

УКРГАЗБАНК та Мелітопольська міська рада підписали кредитний договір на придбання муніципального транспорту, ремонту та утеплення лікарень і дитячих садків міста.

Зокрема, кредитні кошти у розмірі 50 млн грн строком на 5 років будуть спрямовані на придбання нових автобусів, комплексну модернізацію та утеплення дитячих садків, встановлення автоматизованих індивідуальних теплових пунктів з погодним регулюванням та переведення газових котелень на альтернативне паливо для постачання тепла в навчальні заклади Мелітополя. Також за рахунок кредитного ресурсу будуть утеплені фасади, встановлені нові вікна у міських та дитячих лікарнях.

«Нам, як державному банку, надзвичайно приємно співпрацювати з владою для розвитку міста, покращення умов життя кожного його мешканця. І як провідний ЕКО-банк ми готові до всебічної підтримки місцевої влади в роботі над підвищенням енергоефективності об’єктів соціальної інфраструктури та досягненням справжньої енергетичної незалежності України. Ми й надалі працюватимемо над тим, аби зробити наш регіон безпечнішим для здоров’я та життя містян», - зазначив Андрій Селезньов.