Завдяки Ощадбанку іноземні громадяни зможуть оплачувати електронні візи для в’їзду в Україну

Завдяки Ощадбанку іноземні громадяни зможуть оплачувати електронні візи для в’їзду в Україну

МЗС спільно з Ощадбанком запустив на сайті http://evisa.mfa.gov.ua онлайн-сервіс оплати електронних віз (е-Віза) іноземними громадянами для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою. е-Віза є абсолютно новітнім для України проектом, який реалізується уперше з метою модернізації існуючих процедур у візовій  сфері.

 

МЗС розроблено максимально спрощений процес отримання е-Візи, який водночас дає можливість здійснювати ефективний міграційний контроль.   

 

Для оформлення е-Візи необхідно здійснити кілька простих кроків не виходячи з дому: заповнити анкету онлайн, завантажити скановані копії необхідних документів, здійснити оплату на сайті банківською карткою (платіжних системи MasterCard Worldwide  чи Visa International). Отриману на електронну адресу е-візу потрібно буде лише роздрукувати.

 

Переваги е-Візи:

- дистанційне подання документів у будь-який зручний час;   

- отримання без відвідування консульської установи;

- можливість відстеження стану оформлення е-Візи онлайн;

- централізоване оформлення всіх е-Віз в МЗС України;

- постійна інформаційна підтримка заявників на evisa@mfa.gov.ua;

- час оформлення - до 9 робочих днів;

- вартість – 65 дол. США;

- строк дії – разова до 30 днів.

 

З переліком держав, громадяни яких можуть оформлювати е-Візи, можна ознайомитись за посиланням  http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0071-18

 

Запровадження е-Візи сприятиме суттєвому спрощенню візових формальностей для бажаючих відвідати Україну з метою туризму чи бізнесу та є прогресивним кроком на шляху розвитку міграційно-візової сфери.

 

У 2016 році Ощадбанк став першим банком, що реалізував можливість оплати консульського збору платіжними картками в  аеропортах «Бориспіль» та «Одеса». Іноземні громадяни, що потребують оформлення короткострокових віз при в'їзді в Україну, можуть сплачувати консульський збір за допомогою терміналів Ощадбанку.

 

Прес-служба Ощадбанку