«Зимова Країна на ВДНГ» стає територією зручних розрахунків без готівки – з Mastercard і Ощадбанком

«Зимова Країна на ВДНГ» стає територією зручних розрахунків без готівки – з Mastercard і Ощадбанком

Відвідувачі парку зимових розваг зможуть розраховуватись безготівково в зонах розваг, на фудкортах і ярмарку, а також придбати Комплексний квиток – денний абонемент на зимові розваги зі знижкою.

Традиційний парк зимових розваг «Зимова Країна на ВДНГ», що вже в суботу стартує на території Національного комплексу «Експоцентр України», цього року підготував технологічне оновлення. Завдяки Mastercard та Ощадбанку локації «Зимової Країни на ВДНГ» прийматимуть до оплати банківські картки: безготівково можна буде оплатити  розваги,  розрахуватись на фудкортах, придбати подарунки й сувеніри. Ощадбанк забезпечує торговців «Зимової Країни на ВДНГ» POS-терміналами для здійснення безготівкових розрахунків. Крім цього, банк створив зону самообслуговування, облаштовану інформаційно-платіжними терміналами для поповнення карток. Офіційне відкриття фестивалю відбудеться 16 грудня 2017 року, триватиме він до 14 січня 2018 року.

«Зимова Країна на ВДНГ» відкриває близько двадцяти класних зон для розваг і відпочинку, у тому числі абсолютно унікальних нових! А нашій команді хотілося б зробити ваше дозвілля на ВДНГ якомога комфортнішим. Оплата банківськими картами заощаджує час та спрощує доступ до розваг, щоб з максимальним задоволенням проводити час з рідними та друзями», — зауважив Євген Мушкін, керівник ВДНГ (Національний комплекс «Експоцентр України»).

Гості, які не мають із собою платіжної картки, зможуть прямо на місці без документів придбати в будь-якому інфоцентрі ВДНГ  миттєву безконтактну картку Mastercard від ВДНГ і Ощадбанку в спеціальному дизайні. Поповнювати її можна у Зоні продажу та поповнення карток, яка діятиме у павільйоні з теплим фудкортом «Баварський Двір» та у відділенні Ощадбанку, що розташоване поряд із входом на ВДНГ. Для розрахунку карткою достатньо лише піднести її до терміналу на локації й дочекатись звукового сигналу. Карткою можна зручно та швидко розраховуватись не лише на ВДНГ, а й у торгових точках по всій території України.

«Святковий відпочинок – це безцінний час, який не варто витрачати на черги. Упродовж усього року ми запускали smart-рішення, покликані зробити оплати в різних сферах життя містян зручнішими. І завершуємо цей плідний рік створенням можливостей для того, аби ніщо не заважало святковому настрою. Ми раді, що разом з нашими партнерами отримали змогу подарувати ще більше комфорту і веселощів всім гостям “Зимової Країни на ВДНГ”, адже з Mastercard ти отримуєш більше», — відзначила Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні, Грузії, Молдові та країнах Центральної Азії.

Миттєві картки також дадуть змогу відвідувачам скористатись спеціальною послугою – «Комплексний квиток». З нею гості «Зимової Країни на ВДНГ» зможуть підключити денний абонемент для відвідування практично усіх локацій парку розваг зі знижкою понад 40%. Скористатись послугою «Комплексний квиток» можна лише з миттєвими картками від ВДНГ, Mastercard і Ощадбанку, підключивши її в інфоцентрі ВДНГ. Тим, хто оплатив розваги чи придбав Комплексний квиток, під час відвідування обраної локації достатньо піднести картку до терміналу – стільки ж разів, за скількох осіб вони оплачені.

«Безготівковий простір на одному  з найбільш культурно-інноваційних майданчиків  країни стає реальністю і яскравим прикладом  розвитку Києва в напрямі Smart City. Влітку ми відкрили на ВДНГ відділення самообслуговування, тепер разом з партнерами створюємо територію без готівки в рамках  масштабного проекту Зимова Країна на ВДНГ для комфортного святкового відпочинку киян та гостей столиці.  Це черговий внесок Ощаду в побудову cashless economy в Україні. Ми готові впроваджувати цей досвід і в інших містах», — наголосив Андрій Пишний,голова правління Ощадбанку

На всій території парку розваг відвідувачі матимуть змогу розрахуватись картками різних платіжних систем та банків. Безконтактні оплати доступні лише для карток Mastercard, у тому числі – для розрахунку картками Mastercard за допомогою мобільних NFC-гаманців (Android Pay, Ощад PAY та інших). На фудкортах і теплому ярмарку «Корпорація подарунків» буде також доступна можливість розрахуватись готівкою.

Проект реалізований в рамках Меморандуму про тристоронню співпрацю, підписаного ВДНГ, Ощадбанком та Mastercard у липні цього року.

Для зручності відвідувачів виставкового центру поряд із центральним входом ВДНГ у липні відкрилось перше в системі Ощадбанку відділення самообслуговування. Тут працюють два інформаційно-платіжні термінали, банкомат та телефон швидкого зв’язку з контакт-центром банку. У відділенні можна поповнювати карткові рахунки, здійснювати грошові перекази, оплачувати комунальні та інші послуги, робити страхові та благодійні внески тощо.

Прес-служба Ощадбанку