Зміни в керівному складі Банку ГЛОБУС

Рішенням Наглядової ради від 27 жовтня з 01 листопада 2016 року новим Головою Правління Банку "ГЛОБУС" призначено Сергія Мамедова

Відповідно до статті 42 Закону України "Про банки і банківську діяльність", С.Мамедов приступить до виконання своїх обов'язків після надання письмової згоди на це Національним банком України.

Сергій Мамедов народився 22 грудня 1975 р. в м. Києві. Навчався в Київському державному економічному університеті (КНЕУ) за спеціальністю «Фінанси та кредит», а після успішного його закінчення здобув ступінь магістра ділового адміністрування.

Свою кар'єру в банківській сфері С.Мамедов розпочав у серпні 1996 р. і за 15 років пройшов шлях від економіста до заступника голови Правління великого державного банку.

У 2011–2014 рр. очолював Правління АБ «УКРГАЗБАНК». Був Виконавчим директором і членом Ради найбільшого в країні професійного обְ'єднання фінансових установ — Незалежної асоціації банків України (НАБУ).

У 2015 р. С.Мамедов заснував Громадську організацію «Центр економічних досліджень і прогнозування «Фінансовий пульс», яка займається аналізом фінансових ринків.

Сергій Мамедов створив Благодійний Фонд «ФОНД ДОБРІ СПРАВИ», який реалізує соціальні програми, спрямовані на підтримку та розвиток населення України.
Одружений, виховує трьох синів.

ПАТ "Комерційний Банк "ГЛОБУС" працює на ринку України з 2007 року. За класифікацією НБУ, Банк належить до 2 групи банків (не менше 0,5% банківської системи).

Активи банку «Глобус» за три квартали 2016 року зросли до 1,56 млрд грн (з 1,36 млрд грн на початку року), у т.ч. кредитний портфель – до 926 млн грн (з 825 млн грн). На кінець вересня статутний капітал Банку складав 160 млн грн, незареєстрований внесок – 140 млн грн.

Агентство "Експерт-Рейтинг" присвоїло Банку "ГЛОБУС" довгостроковий кредитний рейтинг uaA+ за національною рейтинговою шкалою.