Зустріч щодо обговорення актуальних питань фінансового моніторингу

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ), як представник банківської спільноти, інформує про проведення Національним банком України (далі – НБУ) зустрічі щодо обговорення актуальних питань фінансового моніторингу, що відбудеться 16 грудня 2020 року о 10:00.

На даному заході будуть присутні Голова НБУ та представники бізнес спільноти (члени ЕБА), фахівці Департаменту фінансового моніторингу презентують новели законодавства, а після буде проведено сесію питань – відповідей.

 Запрошуємо фахових спеціалістів Вашого банку долучитись до участі. На зустріч залучено значну кількість спеціалістів з різних сфер бізнесу, тому просимо долучати до зустрічі не більше двох учасників від банку.

Для реєстрації на зустріч, просимо Вас до 18:00 14.12.2020 року надіслати контактні дані представників Вашого банку (прізвище, ім’я, по-батькові, посада, електронна пошта і телефон для оперативної взаємодії) на адресу v.orliuk@nabu.org.ua.


Зустріч відбуватиметься в режимі zoom-конференції. Інформація щодо підключення буде надана зареєстрованим представникам у вигляді повідомлення на електронну пошту 15.12.2020 року.