Зустрічаємо весну разом: Банк Кредит Дніпро проводить акцію для своїх шанувальників у мережі Facebook

Банк Кредит Дніпро щиро вітає із першим днем весни і дарує святковий настрій усім, хто любить сонце, тепло, посмішки, а також є шанувальником сторінки фінустанови у мережі Facebook.

Щоб долучитися до весняної акції, яку проводить банк у популярній соціальній мережі, та стати власником чудових універсальних призів, достатньо зробити три простих кроки:

  • уподобати допис про акцію на сторінці банку у мережі Facebook;
  • у коментарі до допису позначити за допомогою символу @ (@ім’я) свого друга і написати йому привітання з початком весни; що більше коментарів із привітаннями і позначеними друзями, то більше шансів на перемогу;
  • поділитися дописом у себе на сторінці.


4 березня за допомогою сервісу Random.org буде визначено трьох переможців, які отримають мультибрендові подарункові сертифікати Bodocard на суму 500 грн, які можна використати в розгалуженій мережі партнерів по всій країні на придбання різноманітних товарів, послуг та незабутніх вражень. Узяти участь у весняній акції можуть не тільки клієнти банку, але й усі користувачі популярної соціальної мережі Facebook.


Регулярне проведення банком тематичних акцій для користувачів соціальних мереж – багаторічна приємна традиція і чудова нагода для всіх бажаючих випробувати свою вдачу, додавши у повсякденне життя яскравих весняних фарб.

 

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у 2018 році, став володарем першої премії Prostobank Awards-2018 у номінації найкращих роздрібних кредитів готівкою і переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2019 року».